امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۱۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹

مدیر اداره جهاد کشاورزی آبادان: امسال خبری از خرمای درجه یک نیست

خرداد:مدیر اداره جهاد کشاورزی آبادان گفت: تولید خرمای درجه یک به دلیل مسایل کمبود آب بسیار اندک بوده است و حجم عمده‌ای از خرمایی که از کشاوزان خریدرای می‌شود، درجه 2 و 3 خواهد بود.

به گزارش خرداد ،ناجی شعیب زاده در گفت‌وگو با ایسنا  با اشاره به خرید خرما از نخلستان‌های این شهرستان، اظهار کرد: تا کنون حدود 500 تن خرما در قالب حمایتی و توافقی از کشاورزان خریداری شده است.

وی افزود: امسال پیش بینی می‌کنیم که حدود 10 تا 12 هزار تن خرما از کشاورزان خرمشهری خریداری شود و بر این اساس پیش بینی می‌شود که کار خرید خرما تا پایان مهرماه ادامه داشته باشد.

مدیر اداره جهاد کشاورزی آبادان با بیان این‌که با توجه به مسایلی که در بحث کمبود آب در خرمشهر وجود داشت امسال کیفیت خرما خیلی مطلوب نیست، تصریح کرد: یک مرکز خرید، عملیات خرید خرما را در خرمشهر به عهده دارد و خرمای کشاورزان را از آن‌ها خریداری می‌کند.

شعیب زاده عنوان کرد: بیشتر خرمایی که تاکنون از کشاورزان خریداری شده است، خرمایی با کیفیت‌های درجه 2 و 3 هستند. تولید خرمای درجه یک به دلیل مسایل کمبود آب بسیار اندک بوده است و حجم عمده‌ای از خرمایی که از کشاوزان خریداری می‌شود، درجه 2 و 3 خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه