امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۴۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
تغییر نسلی محسوس

ستاره‌ای بهتر از مسی، رونالدو و زلاتان

عملکرد فوق العاده کوترونه او را بالاتر از مسی و رونالدو قرار داده است.
خرداد: عملکرد فوق العاده کوترونه او را بالاتر از مسی و رونالدو قرار داده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، فوتبال جهان این روزها با تغییر نسلی محسوس رو به رو است، پس از این که در سال های دور نفراتی مانند زیدان، رونابلدینو، دل پیرو  در راس توجهات قرار داشتند، نوبت به عصر مسی و رونالدو رسید تا تمامی اخبار رو نگاه ها را به خود منعکس کردند.

اما با پا به سن گذاشتن اعجوبه های آرژانیتینی و پرتغالی به نظر می رسد فوتبال جهان کم کم باید آماده استقبال از ستاره های جدید باشد، پس از درخشش فوق العاده کیلیان امباپه در یکی دو فصل گذشته حالا نام کوترونه بر سر زبان ها افتاده است، بازیکن جوان روسونری ها با گلزنی های بی تعداد خود در فصل اخیر آماری فوق العاده را از خود به جای گذاشته است.

 پاتریک کوترونه تا سن 20 سالگی 40 گل حرفه ای را به ثمر رسانده است، در  مقایسه آمار گلزنی او  تا این سن متوجه خواهید شد که این چهره جوان استعدادی به مراتب بیشتر از ابرستاره های دنیای فوتبال در امر گلزنی دارد و آمارگلزنی های او تا سن 20سالگی بسیار بیشتر از بازیکنانی مانند مسی، رونالدو، ابراهیموویچ و ... است.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی