امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۴۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳

کشف مشروبات الکلی در زرند

خرداد: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند از کشف مشروبات الکلی در شهرستان زرند خبر داد.

به گزارش خرداد از رکنا، سرهنگ هادی میرزایی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند گفت:در یک عملیات غافلگیرانه و رصد‌های اطلاعاتی فردی به هویت (ا. ز) که مدت زیادی در امر خرید و فروش مشروبات الکلی و کالای قاچاق به صورت عمده در سطح شهر فعالیت داشت شناسایی شد.

وی افزود:طی یک سری کار‌های اطلاعاتی و شبانه روزی با شناسایی محل انبار و جاساز وی، ضمن هماهنگی با مقامات قضایی در بازرسی از منزل و محل جاساز متهم موفق به کشف مقدار ۱۷۰ لیتر مشروبات الکلی (دلستر الکل دار) و تعداد ۳۶۹۵ عدد کالای قاچاق مواد خوراکی و نوشیدنی کشف و ضبط شد.

سرهنگ میرزایی تصریح کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو که متهم در حال پخش اقلام فوق در سطح شهر بود توقیف و پرونده تشکیل و به دادسرا ارسال شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تحرک افراد غریبه، فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی به شماره ۱۱۰ اطلاع دهند و انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره ۱۹۷ با نیروی انتظامی در میان بگذارند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی