امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۵۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
حاشیه دیدار ایران - بولیوی

ورود بانوان گزینش نشده با بوق و شیپور و حضور شفر و فتحی + تصاویر

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی تحت تاثیر اولین ورود رسمی بانوان به ورزشگاه‌ها آغاز شد.
خرداد: بانوان با حضور در ورزشگاه آزادی به تشویق تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی با بولیوی می‌پردازند.
حاشیه دیدار ایران - بولیوی| ورود بانوان گزینش نشده با بوق و شیپور و حضور شفر و فتحی + تصاویر

به گزارش خرداد به نقل از  تسنیم، دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی تحت تاثیر اولین ورود رسمی بانوان به ورزشگاه‌ها آغاز شد.

* در حالی که دقایق کوتاهی تا آغاز بازی مانده بود، تماشاگران خانم با سه دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه شدند. خانم‌هایی که هوادار بولیوی بودند جزو اولین نفراتی بودند که در ورزشگاه حاضر شدند.

* تماشاگران خانمی که با پرچم وارد ورزشگاه شدند، بیشتر از اهالی فوتبال و زیر نظر فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آمدند. در حالی که گفته می‌شد تمام تماشاگران خانم گزینش شده هستند، اما میان آنها تماشاگرانی بودند که جزو تماشاگران عادی به حساب می‌آمدند. نفراتی که در چند روز گذشته هم برای گرفتن امضا و عکس یادگاری مقابل آکادمی ملی فوتبال حاضر می‌شدند و در اصل هواداران تیم ملی هستند. بانوان با در دست داشتن پرچم و بوق و شیپور به تشویق تیم ملی فوتبال کشورمان می‌پردازند.

* تماشاگران خانم روی سکوها حسابی مورد توجه عکاسان و تصویربرداران قرار گرفتند.

* پیش از آغاز بازی در جایگاهی به زنده یاد بهرام شفیع ادای احترام شد. لیلا صوفی‌زاده نایب رئیس بانوان هم کنار زمین رفت تا در این مراسم همراه با مهدی تاج و محمدرضا ساکت حضور داشته باشد.

* حضور بانوان در ورزشگاه با واکنش‌های مثبتی روبه‌رو بوده و حتی هواداران آقا که روبه‌روی جایگاه حضور دارند از این اتفاق به وجد آمده و واکنش‌های خوبی نسبت به این موضوع داشتند.

* وینفرد شفر و امیرحسین فتحی سرمربی و سرپرست باشگاه استقلال در ورزشگاه حضور دارند.نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی