امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹

موافقت رئیس‌جمهور با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان

خرداد: معاون رئیس جمهور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور در دستور کار دولت قرار دارد.

به گزارش خرداد ،جمشید انصاری معاون رئیس جمهور گفته است ترمیم حقوق کارکنان دولت وظیفه دولت است و ما نیز پیشنهاد‌های خود را ارایه کرده‌ایم. بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور محترم در دستور کار دولت قرار دارد و امیدواریم که در اسرع وقت، تصمیمات در این مورد نهایی شود و تکلیفی را که در تبصره سه ماده ۲۹ قانون برنامه برای رعایت عدالت در پرداخت‌های دستگاه‌های مختلف در مشاغل مشابه بر عهده دارد، محقق شود.
 
به گزارش خبرنگار رویداد۲۴ میزان افزایش حقوق کارمندان هرساله در فروردین ماه بررسی و ابلاغ می‌شود، اما امسال اعلام شد به علت نوسان‌های اقتصادی و گرانی‌های بیش از حد، قرار است حقوق کارمندان ۵ درصد افزایش یابد. این مسئله همان زمان تکذیب شد و گفته شد قرار نیست بار مالی جدیدی به دوش دولت اضافه شود.

کارشناسان اقتصادی معتقد بودند افزایش حقوق ۴۰ درصدی هم نمی‌تواند باری از دوش مردم بردارد. معاون رئیس جمهور امروز در حالی اعلام کرد حقوق کارمندان افزایش خواهد یافت که هنوز میزان آن اعلام نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی