امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۵۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷

حجازی نامزد بهترین دروازه بان تاریخ جام ملت‌های آسیا+برای رای دادن به حجازی کلیک کنید

خرداد: دروازه بان فقید تیم ملی ایران در جام ملت‌های ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ به عنوان یکی از نامزدهای بهترین دروازه بان تاریخ جام ملت‌ها انتخاب شد.

ناصر حجازی

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا در فاصله صد روز مانده به آغاز  رقابت ‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات تصمیم به انتخاب بهترین بازیکنان جام ملتها در پست های مختلف با مشارکت کاربران سایت این فدراسیون گرفته است.

در ادامه انتخاب بهترین‌های تاریخ جام ملت‌های آسیا از امروز پنج شنبه نوبت به انتخاب بهترین دروازه بان این رقابت‌ها رسید که ایران همانند پست‌های دیگر دارای یک نماینده است.

ناصر حجازی دروازه بان فقید تیم ملی فوتبال ایران در جام‌ ملت‌های ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ بود که توانست در این دو جام با ایران به قهرمانی برسد. او یکی از بهترین دروازه بانان آسیا در قرن بیستم است.

دیگر رقبای حجازی در این رای گیری به شرح زیر هستند:


محمد الدعایه، عربستان صعودی: بهترین دروازه بان جام ملت‌های ۱۹۹۶ و ۲۰۰۰

لی وون جائه، کره جنوبی: عضو تیم منتخب جام ملت‌های ۲۰۰۷

نور صبری، عراق : بهترین دروازه بان و قهرمان جام ملت‌های ۲۰۰۷

یوشی کاتسو کاواگوچی، قهرمان جام ملت‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ و عضو تیم منتخب جام ملت‌های ۲۰۰۴

مارک شوارزر، استرالیا نایب قهرمان جام ملت‌های ۲۰۱۱

به گزارش ایسنا، پیش از این علی دایی به عنوان بهترین مهاجم، علی کریمی به عنوان بهترین هافبک و مهدی مهدوی کیا به عنوان بهترین مدافع تاریخ جام  ملت‌های آسیا انتخاب شدند.

برای دادن رای به ناصر حجازی اینجا را کلیک کنید

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه