امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۶۸۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸

تهران قهرمان مسابقات واترپلو بانوان کشور شد

خرداد: مسابقات واترپلو لیگ بانوان بزرگسال کشور شامگاه جمعه با قهرمانی تیم تهران در استخر شهید رجایی قزوین به پایان رسید.
به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، در این مسابقات که با شرکت هشت تیم از نقاط مختلف کشور برگزار شد، تیم های قزوین و شیراز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. 
تیم ‌های آفتاب قزوین، توان گستر فارس، هیات شنای فارس، موج ایرانیان تهران، ستارگان آذربایجان غربی، لوله سازی گیلان، هیات شنای اصفهان و زنجان دراین مسابقات حضور داشتند. 
نایب رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلو قزوین با بیان اینکه این دوره از رقابت ها از چهارشنبه گذشته آغاز شده بود، گفت: سطح مسابقات بسیار بالا و حرفه‌ای بود ولی به علت کمبود امکانات برای شنای بانوان، شاهد نایب قهرمانی تیم قزوین در مقابل تهران بودیم. 
آیناز لشگری در ادامه افزود: در دی ماه سال گذشته تنها پنج تیم از کشور شرکت داشتند و امسال شاهد هشت تیم حرفه‌ای بودیم که با یکدیگر رقابت داشتند. 
استان قزوین 30 بانوی ورزشکار حرفه ای در رشته واترپلو دارد. 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی