امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۸۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱

تیراندازی در کالیفرنیا 13 کشته برجای گذاشت

خرداد: تارنمای روزنامه لس آنجلس تایمز از افزایش تعداد قربانیان حادثه تیراندازی شب گذشته در باشگاه شبانه ای در ایالت کالیفرنیا خبر داد و نوشت : تاکنون 13 نفر از جمله یک مامور پلیس در این حادثه کشته شده اند.

به گزارش خرداد به نقل ز ایرنا، نیمه شب چهارشنبه مرد مسلحی پس از پرتاب نارنجک های دودزا به داخل این باشگاه شبانه، شروع به تیراندازی کرد.
این تیراندازی حدود ساعت 11 و سی دقیقه بامداد به وقت محلی در شمال لس آنجلس اتفاق افتاد.
به گزارش این تارنمای آمریکایی یک مامور پلیس نیز در میان قربانیان حادثه وجود دارد. 
بنابر گزارش ها، فرد مهاجم نیز کشته و تعداد زیادی از حاضران در این باشگاه زخمی شده اند. 
به گزارش ایرنا،تیراندازی هایی از این دست در آمریکا قربانی های زیادی می گیرد که منتقدان علت آن را در قوانین غلط حمل آزادانه سلاح در این کشور جستجو می کنند. 
پس از موجی از تیراندازی ها در مدارس آمریکا، در تازه ترین مورد فردی مسلح در یک باشگاه ورزشی در ایالت فلوریدای آمریکا اقدام به تیراندازی کرد و پس از کشتن دو تن و زخمی کردن چند نفر دیگر، خود را نیز کشت. 
در تاریخ بیست و هفتم اکتبر (5 آبان)، حمله مسلحانه به کنیسه پیتسبورگ در آمریکا 11 کشته برجای گذاشت. به گفته پلیس آمریکا در این حمله از یک تفنگ و 3 هفت تیر که به طور قانونی خریداری شده بودند، استفاده شده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه