امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۸۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

آخوندی و حناچی فینالیست پست شهرداری تهران شدند

خرداد: اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی را با 16 رای و پیروز حناچی معاون کنونی معماری و شهرسازی شهرداری این کلانشهر را با 11 رای به عنوان گزینه های نهایی تصدی پست شهرداری پایتخت انتخاب کردند.

به گزارش ایرنا رای گیری برای انتخاب دو نامزد نهایی تصدی شهرداری تهران از بین این دو نفر و نیز سیدکامل تقوی نژاد و غلامرضا انصاری پس از آن برگزار شد که این افراد امروز برنامه های خود را در صحن شورا تشریح کردند.
سیدکامل تقوی نژاد 10 رای و غلامرضا انصاری نیز سه رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران را کسب کردند.
اعضای شورا طی 2 جلسه صبح و عصر برنامه های نامزدها را دریافت کردند.
براساس این گزارش پیشتر رسول کشت پور به عنوان یکی از پنج نامزد تصدی پست شهردار تهران با ارسال نامه ای به محسن هاشمی رئیس شورای شهر انصراف خود را از رقابت در این کارزار اعلام کرده بود.
قرار است شهردار جدید تهران از بین این دو گزینه روز سه شنبه هفته جاری( پس فردا) توسط اعضای شورای اسلامی شهر تهران انتخاب شود.
به گزارش ایرنا با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام شد که سیدمحمدعلی افشانی شهردار تهران که از 23 اردیبهشت ماه امسال در این نهاد مشغول به کار شده است نیز باید مسئولتیش را ترک کند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی