امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۸۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴

شوک در شورای شهر/ اخبار ضد و نقیض درباره صلاحیت آخوندی و حناچی برای شهرداری تهران

خرداد: اعضای شورای شهر تهران خبر رد صلاحیت آخوندی و حناچی دو کاندیدای شهرداری تهران را تکذیب کردند.

پس از رای اعضای شورای شهر به عباس آخوندی و پیروز حناچی به عنوان دو گزینه نهایی برای شهرداری تهران، از صبح امروز خبرهایی مبنی بر رد صلاحیت این گزینه در وزارت کشور به گوش می‌رسد؛ خبر‌هایی که اعضای شورا قویا آن را تکذیب می‌کنند. برخی از رسانه‌ها رسما اعلام کردند که این دو گزینه رد صلاحیت شده و اعضای شورا باید به فکر گزینه‌های دیگری برای شهرداری تهران باشد.

محمدرضا باهنر امروز خبر داده که دولت به صورت مستقیم و غیرمستقیم مخالفت خود را نسبت به شهرداری آخوندی به اطلاع شورای شهر رسانده است.

گفته شده خبر مخالفت مراجع رسمی با شهرداری آخوندی و حناچی، پیش از برگزاری رای‌گیری به اطلاع اعضای شورای شهر رسیده است. این در حالی است که هنوز هیچکدام از اعضای هیات رئیسه شورای شهر به صورت رسمی درباره این مسئله موضع نگرفته‌اند. تنها محسن هاشمی اظهار امیدواری کرده که مشکلی از این جهت به وجود نیاید. با اینهمه زهرا نژاد بهرام و حسن رسولی دو عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با رویداد۲۴، این خبر را تکذیب کردند و اعلام کرده‌اند روز سه‌شنبه آخوندی و حناچی در شورا حاضر خواهند شد و شورا از میان آنها، یک گزینه را برای شهردرای انتخاب خواهد می‌کند.

همچنین علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران از خبر رد صلاحیت عباس آخوندی و پیروز حناچی اظهار بی اطلاعی کرده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی