امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۰۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴

مدافع آژاکس: قرآن کریم دلیل انتخابم بود + تصویر

خرداد: «نصیر مزراوی» بازیکن تیم آژاکس آمستردام هلند در سخنانی تاکید کرد که قرآن کریم دلیل انتخاب تیم ملی مراکش به جای تیم ملی هلند بوده است.

به گزارش شفقنا به نقل از الجزیره، مزراوی در گفتگو با سایت «ولکس رانت» هلند گفت آنچه باعث شد تا تیم ملی مراکش را بر تیم ملی هلند ترجیح دهد، فضای پیش از هر بازی در تیم شیرهای اطلس (مراکش) است که اقدام به خواندن دعا و قرآن کریم می کنیم.

وی افزود رقابت های باشگاهی در اروپا آن فضای هیجان انگیز همانند تیم ملی مراکش را ندارد که با هم تیمی هایش قرآن کریم می خوانندو آن حالت هیجان انگیز به او دست نمی دهد.

بازیکن مراکشی آژاکش آمسترادام درباره نحوه آمادگی روانی آنها پیش از مسابقات بین المللی به همراه «اروه رنار» سرمربی تیم ملی مراکش اظهار کرد: ما پیش از هربازی در رختکن با زبان عربی قرآن و دعا می خوانیم. این با لهجه مراکشی فرق دارد اما آیات را می فهمم چون آن را در هنگام رفتن به مسجد آموخته ام.

مزراوی بازیکن باشگاه آژاکس آمستردام در حالی که پیشنهاد بازی در تیم ملی هلند را داشت اما ترجیح داد در تیم ملی مراکش بازی کند.

خبر را در الجزیره ببینید

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی