امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۰۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴

پوتین داغتر از ترامپ در دست دادن با بن سلمان! + تصاویر

خرداد: حاشیه های اجلاس جی ۲۰ همچنان مورد توجه رسانه های جهان است و بی تردید از مهمترین حاشیه های این اجلاس،  حضور بن سلمان ولیعهد سعودی پس از اتهام به صدور دستور قتل خاشقچی است، و در این میان نوع رفتار رهبران کشورهای حاضر در این اجلاس با بن سلمان زیر ذره بین رسانه ها قرار دارد.

به گزارش خرداد به نقل از شفقنا، در حالی که بسیاری از رهبران شرکت کننده تلاش داشتند با بن سلمان مواجه نشوند و یا برخورد بسیار سردی با او داشتند و حتی در زمان گرفتن عکس یادگاری او را به حاشیه راندند اما تصاویر رسانه ها نشان می دهد که گویا ولادیمیر  پوتین گرم ترین برخورد را با او داشته است و چه بسا در این مورد از حامی درجه یک بن سلمان یعنی ترامپ حد اقل در ملاء عام پیشی گرفته است.

ترامپ با حمایت های توجیه ناپذیر و سودجویانه خود از بن سلمان به شدت از سوی رسانه ها، افکار عمومی و حتی کنگره تحت فشار است و به معامله ارزش های انسانی با پول متهم است و پوتین نیز که سابقه مثبتی در برخورد با رسانه ها ندارد اینک با این برخورد گرم و عجیب با بن سلمان به خبر اول حاشیه اجلاس تبدیل شده است.

بن سلمان با تندروی های خود به ویژه در یمن، سرکوب مخالفان و اعدام شخ نمر، منکوب شاهزاده های رقیب و اتهام صدور قتل خاشقچی از دیدگاه بسیاری از کارشناسان سیاسی و رسانه ای به عنوان شخصیتی مشکوک، غیر قابل اعتماد و خطرناک در دنیای سیاست ترسیم شده است.

تصاویر برخورد پوتین و بن سلمان را می بینید:

ترامپ و بن سلمان در حاشیه اجلاس
عبور اردوغان بی اعتنا به بن سلمان

تصاویر: انتخاب شفقنا در دیلی میل


برچسب ها: پوتین ، ترامپ ، بن سلمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه