در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۳۰۰۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸

جزییات انفجار تروریستی در چابهار/ ۴ نفر جان باختند، ۱۵ نفر زخمی شدند

خرداد: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز یک بمب در یکی از خیابان‌های چابهار منفجر شد.

سرپرست فرمانداری چابهار جزییاتی حادثه تروریستی صبح امروز چابهار را تشریح کرد: ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه صبح امروز (پنجشنبه) یکی از عوامل استکبار و دشمن خون آشام اقدامی انتحاری را انجام داد.

وی افزود: این عامل انتحاری در یک وانت نیسان مواد منفجره به همراه داشته است و قصد ورود به فرمانداری انتظامی شهرستان چابهار را داشت که با مقابله نیرو‌های انتظامی موفق به ورود نشد و در ورودی مقر فرمانداری مواد را منفجر کرد.

ساعتی قبل نیز محمدهادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خبر داد: صبح امروز یک بمب در یکی از خیابان‌های چابهار منفجر شد. صدای انفجار در یکی از خیابان‌های چابهار شنیده شد که بلافاصله نیرو‌های امنیتی و امدادی در محل مستقر شدند. این بمب در داخل یک خودرو کارگذاری شده بود که در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های انتظامی منفجر شده است.
جزییات انفجار تروریستی در چابهار/ ۴ نفر جان باختند، ۱۵ نفر زخمی شدند
 
سرپرست فرمانداری چابهار از به‌شهادت رسیدن چهار نفر و زخم‌برداشتن ۱۵نفر در انفجار بمب در چابهار خبر داده. بمب در خیابان ریگی چابهار و نزدیک یک پایگاه پلیس در یک خودرو منفجر شده.

* در میان مجروحان شماری زن و کودک نیز به چشم می خورند که به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل شده‌اند.

* سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه برای بررسی منطقه به محل حادثه رفته است.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد که نیروهای امنیتی در حال بررسی آخرین وضعیت هستند که به‌زودی اخبار تکمیلی اعلام می‌شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه