امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۰۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳

ادامه عملیات صهیونیستها به بهانه کشف تونل های حزب الله/نتانیاهو: همه چیز زیر سر ایران است

خرداد: همزمان با تداوم عملیات ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه پیدا کردن تونل های حزب الله در مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی، روزنامه الشرق الاوسط عربستان سعودی به نقل از منابعی که از آنها به منابع نظامی آگاه در تل آویو تعبیر کرده، نوشت: بنیامین نتانیاهو گفته است که ایران برای استفاده از این تونل ها و ارسال هزاران عنصر به هدف اشغال شهرک های واقع در شمال سرزمین های اشغالی برنامه ریزی کرده است.

به گزارش شفقنا، الشرق الاوسط به نقل از منابع خود ادعا کرده است: این منابع گفته اند که نیروهای سپاه پاسداران ایران به رهبری قاسم سلیمانی نیروهای مذکور را آموزش داده اند. اسرائیل این ادعا را برای تحریم بیشتر حزب الله مطرح کرده است.

روزنامه سعودی در ادامه به نقل از منابع خود آورده است: نیروهای «النجباء» در عراق و نیروهای «قوه رضوان» در لبنان که به صورت سری در سوریه و لبنان فعالیت دارند، در پنج سال اخیر برای همین هدف آموزش دیده اند.

روزنامه سعودی در ادامه نوشته است: نیروهای النجباء متشکل از حدود ۹ هزار سرباز از شبه نظامیان شیعه است که در راستای ۳ اولویت تشکیل شدند: کمک به ارتش عراق در جنگ علیه داعش، کمک به ارتش سوریه علیه داعش در حلب ومحافظت از کاروان های سلاح ایران به سوریه که از خاک عراق می گذرند. این نیروها، نیروهای آزادسازی جولان نام گرفته اند.

به نقل از روزنامه مذکور، نیروهای «قوه رضوان» نیز از سوی عماد مغنیه تشکیل شده اند؛ فعالیت های آنها سری تر از النجباء است اما موساد گفته است که ماموریت آنها نفوذ به اسرائیل و اشغال برخی از شهرک های الجلیل و ربایش سربازان اسرائیلی است. ماموریت حفر تونل نیز به آنها سپرده شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه