امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۲۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸

(تصاویر) بُرد نمایشی نابغه بوکس جهان در رینگ پول!

خرداد: نابغه بوکس حرفه ای به کمتر از یک راند برای تمام کردن مبارزه خود با پدیده ژاپنی بوکس نیاز داشت و پول کلانی را به جیب زد.

به گزارش خرداد به نقل از فرارو، فلوید می ودر در حاشیه رقابت‌های UFC رایزین در کشور ژاپن در مبارزه‌ای بوکس با تنشین ناسوکاوا پدیده جوان بوکس ژاپن به رقابت پرداخت.

می ودر که با ۵۰ برد از ۵۰ مبارزه در سبک وزن بوکس جهان خودش را به عنوان اسطوره مطرح کرده است، در حالی به استقبال این مبارزه رفت که نتیجه آن به صورت رسمی برای دو بوکسور ثبت نمی‌شد و حالت غیر رسمی داشت. با این حال می ودر، در این دیدار نیز توانست در راند نخست حریف قدر ولی کم‌تجربه ژاپنی خود را شکست دهد.

می ودر ۹ میلیون دلار برای مبارزه و ۹ میلیون دلار برای برتری در راند نخست به جیب زد.

فلوید می ودر تاکنون دو بار در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ توسط نشریه ایلوستراتد و سه بار در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ توسط نشریه فوربز بالاتر از کریستیانو رونالدو، لبرون جیمز، لیونل مسی و کوبی برایانت به عنوان پردرآمدترین ورزشکار سال معرفی شده‌ است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی