امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۲۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

مجلس نمایندگان سوریه: در درخواست برای تعقیب مسعود بارزانی

خرداد: محمود جوخدار عضو مجلس نمایندگان سوریه دیروز پنجشنبه مسعود بارزانی رئیس حزب دمکرات منطقه کردستان عراق را به ارتکاب جرم و جنایت در شمال شرق سوریه متهم کرد.

به گزارش برنا، محمود جوخدار اعلام کرد : مسعود بارزانی از کُردهای مسلح مناطق شمال شرقی سوریه حمایت مالی و تسلیحاتی می کند و دولت دمشق از این حق برخوردار است که بارزانی را در دادگاه های سوری و بین المللی تحت تعقیب قرار دهد.

جوخدار در مصاحبه با پایگاه اینترنتی المعلومه گفت : کارنامۀ مسعود بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق و پسرش "مسرور" (نامزد ریاست دولت محلی منطقه کردستان) پُر از خیانت، وابستگی به آمریکا و رژیم صهیونیستی و اجرای نقشه های آمریکا در شمال شرق سوریه است.

جوخدار گفت : سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اولین طرفی بود که فاش کرد مسرور بارزانی از تروریسم حمایت می کند و هر کسی را که مخالف سیاست هایش باشد، در منطقه کردستان و سوریه سرکوب و نابود می کند.

نماینده پارلمان سوریه اعلام کرد : دولت دمشق اطلاعاتی درباره جرایمی که مسعود و مسرور بارزانی مرتکب شده اند، در دست دارد و این حق را دارد که آنها را در دادگاه های سوری و بین المللی به علت ارتکاب جرایمی در شمال شرق سوریه و حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه های مسلح کُرد تحت تعقیب قرار دهد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی