امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۲۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲

عکس ؛ سند پرسپولیسی شدن “ماریو بودیمیر”

خرداد: مهاجم ۳۲ ساله سابق دیناموزاگرب کرواسی با عقد قراردادی به پرسپولیس تهران پیوست و شاگرد برانکو شد.

ماریو بودیمیر نام مهاجم کروات جدید پرسپولیس است که از سوی برانکو به باشگاه پرسپولیس معرفی و به زودی قرارداد بودیمیر با این باشگاه امضا خواهد شد.

ویکی‌پدیا در قسمت کارنامه ماریو بودیمیر در فصل ۲۰۱۹ نام پرسپولیس را درج کرده که از عقد قرارداد این بازیکن با سرخپوشان خبر داده است.

با توافق پرسپولیسی‌ها با بودمیر ، نام گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در لیست مازاد مربی کروات قرار گرفت و از جمع بازیکنان این تیم رفتنی شد. با حضور بازیکن ۱۹۳ سانتی متری کروات، مهاجمان پرسپولیس به شرح زیر هستند.

سعید کریمی، محمد امین اسدی، مهدی ترابی و علی علیپور که با حضور بودمیر، تعداد آن‌ها به ۵ می‌رسد. طبق اعلام ویکی‌پدیا، بودمیر در پرسپولیس شماره ۱۹ بر تن می‌کند.

ویکی‌پدیا در قسمت کارنامه ماریو بودیمیر در فصل ۲۰۱۹ نام پرسپولیس را درج کرده که از عقد قرارداد بودیمیر با سرخپوشان خبر داده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی