امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱

در واکنش به نطق کریمی قدوسی ؛مطهری در صحن علنی: دفاعیه افراد مورد اتهام ، به تشخیص هیات رئیسه در صحن علنی قرائت می شود

خرداد: نایب رئیس مجلس اعلام کرد که براساس آیین نامه داخلی، فرصت قانونی برای پاسخگویی افرادی که از سوی نمایندگان مورد اتهام قرار گرفته اند، پیش بینی شده است.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز چهار‌شنبه (19دی ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشی از نطق شهاب الدین بی مقدار مبنی بر اینکه در نطق یکی از نمایندگان مجلس نسبت های سوئی به چند تن از شخصیت های انقلاب و کشور داده شده و تاکید بر ضرورت ورود مجلس در این خصوص گفت: حرف ایشان مبنی بر اینکه مجلس باید در این خصوص عکس العمل نشان می داد، درست است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ماده 74 آیین نامه داخلی مجلس آمده است که چنانچه به تشخیص هیات رئیسه، نماینده ای در سخنان خود در صحن علنی به کسی نسبت ناروا داده و یا هتک حرمت نماید، فرد مزبور می تواند در دفاع از خود به صورت مکتوب به اتهام وارده پاسخ بگوید و پاسخ ارسالی در صورتی که بیش از دو برابر اصل مطلب اظهار شده نبود و متضمن توهین و افترا نباشد، در اولین فرصت در جلسه علنی قرائت خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر افرادی که مورد اتهام واقع شده اند، نامه ای مبنی بر پاسخگویی بفرستند، در هیات رئیسه بررسی خواهد شد.

وی مسئول این کار را در هیات رئیسه علی اصغر یوسف نژاد اعلام کرد و افزود: اگر هیات رئیسه تشخیص دهد، پاسخ در مجلس قرائت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جواد کریمی قدوسی در بخشی از نطق میان دستور خود در (یکشنبه، 9 دی ماه) درخصوص انتخابات 88 و حواشی پیرامون آن مطالبی درباره برخی افراد عنوان کرده بود./
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی