امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷

رئیس پیشین سیا: پوتین بزرگ‌ترین هدیه برای ناتو است

خرداد: رئیس پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) از افزایش فعالیت نظامی آمریکا و ناتو در شرق اروپا حمایت کرد.

به گزارش خرداد، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیوید پترائوس، رئیس پیشین سیا در عین حال گفت که از زمان پایان جنگ سرد، رهبری روسیه دلیل جدیدی برای ادامه حیات ناتو ایجاد کرده است.

پترائوس که در یک کنفرانس در دهلی‌نو سخن می‌گفت، تصریح کرد: بیایید به خاطر داشته باشیم که ولادیمیر پوتین از زمان جنگ سرد به این سو، بزرگ‌ترین هدیه برای ناتو محسوب می‌شود. او دلیل جدیدی برای ادامه حیات ناتو ایجاد کرده است.

رئیس پیشین سیا از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به خاطر ادامه برنامه‌های دولت اوباما در راستای افزایش حضور نظامی ناتو در اروپای شرقی از جمله حضور نظامی در کشورهای منطقه بالتیک، حضور نیروهای هوایی در شرق اروپا و افزایش حضور نیروهای آمریکایی در قاره اروپا قدردانی و حمایت کرد.

او در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تهدید روسیه، ادامه داد که چین نیز جزو کشورهایی است که نظم جهانی را در سال‌های گذشته مورد تهدید قرار داده است.
برچسب ها: سیا ، پوتین ، ناتو
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی