امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶

خوشحالی صهیونیست‌ها از اقدام ضد ایرانی اتحادیه اروپا

خرداد: وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه ایران استقبال کرد.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی چهارشنبه بعد از ظهر در واکنشی نادر درباره سیاست‌های اتحادیه اروپا، از اقدام ضد ایرانی روز گذشته این اتحادیه علیه ایران استقبال کرد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در توییتی در این زمینه نوشت: «این اولین گام مهم اتحادیه اروپا در مقابله با تهاجم ایران است. اعمال تحریم‌های جدید اروپا علیه ایران امیدواری‌ها در زمینه افزایش شمار کشورهایی که مشتاق اتخاذ موضعی فعال، آشکار و ایستادگی برابر تروریسم جهانی ایران هستند را ایجاد می‌کند.»

بر اساس این گزارش، اتحادیه اروپا روز گذشته در ادعای بی پایه و اساس ضمن تهمت زنی، ایران را به کشتن دو مخالف در سال‌های 2015 و 2017 در هلند متهم کرد. ایران این ادعاها را به شدت تکذیب کرده است.

وزیر خارجه دانمارک نیز روز سه شنبه از اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران در ارتباط با ادعای دست داشتن ایران در اقدامات خرابکارانه در پاریس و کپنهاگ خبر داد. 

«محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران در واکنش به ادعاها و اقدام‌های اخیر کشورهای اروپایی در توییتی نوشت که اتهام‌پراکنی علیه ایران، کشورهای اروپایی را از مسئولیت پناه دادن به تروریست‌ها مبرا نمی‌کند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی