امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

مسکو: تحریم‌های نفتی آمریکا علیه روسیه مانع خروج ایران از سوریه خواهد بود

خرداد: معاون وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای مطبوعاتی تاکید کرد: تحریم هایی که ایالات متحده علیه صنعت نفت روسیه اعمال کرده مانعی برای تحقق توافق برای خروج نیروهای ایرانی از خاک سوریه خواهد بود.

به گزارش شفقنا به نقل از آی ۲۴، سرگئی ریابکوف در مصاحبه با این وبگاه اسرائیلی تاکید کرد برای عقب نشینی تسلیحات سنگین ایران از ۱۰۰ کیلومتری مرز اسرائیل، در شرایطی که ایالات متحده مسکو را مشمول معافیت های تحریمی قرار نداده، معامله ای صورت نمی گیرد.

وی ادامه داد: روسیه تلاش دارد و تا حدودی نیز موفق بوده که حضور نظامی ایران از مجاورت مرزهای اسرائیل و در نزدیکی ارتفاعات جولان کاهش دهد. ما می خواهیم این روند ادامه یافته و با ایرانی ها توافق کنیم که تسلیحات سنگین خود را تا بیش از ۱۰۰ کیلومتر دورتر به عقب ببرند. این امر صورت نمی گیرد چرا که ما این کار را در ازای تعلیق تحریم های ثانویه ایالات متحده که در ماه نوامبر علیه برخی کشورها اعمال شد انجام خواهیم داد. همانطور که می دانید این تحریم ها توانایی آنها برای خرید نفت از ایران را محدود کرده است. (بنابراین) این امر هرگز صورت نمی گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی