امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸

تبلیغ کلینیک زیبایی ایرانی، کار دست سرکنسول عراق در مشهد داد

خرداد: به دنبال انتشار ویدیوی تبلیغ کلینیک زیبایی ایرانی در شبکه های اجتماعی، وزارت خارجه عراق سرکنسول این کشور در مشهد را فرا خواند.به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، دفتر رسانه ای وزارت امور خارجه عراق شامگاه امروز (پنج شنبه) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که «یاسین شریف»، سرکنسول این کشور در مشهد در رابطه با یک ویدیوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی فرا خوانده شده است.

در بیانیه وزارت خارجه عراق آمده است: «محمد علی الحکیم»، وزیر خارجه دستور داد که سرکنسول عراق در مشهد به دلیل ویدئوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی، به مقر وزارت فرا خوانده شده است.

این در حالی است که کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک یک فایل ویدئویی را منتشر کردند که نشان می دهد شریف برای یک مرکز زیبایی در شهر مشهد تبلیغ می کند، اقدامی که بسیاری از مردم آن را تبلیغ مرکز از سوی یک شخصیت دیپلماتیک برشمردند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی