امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
هادی غفاری، عضو مجمع نیروهای خط امام(ره):

مردم به خاطر اصلاح‌طلبان به روحانی رای دادند

خرداد: یک عضو مجمع نیروهای خط امام(ره) گفت: ما منتی بر کسی نمی‌گذاریم اما ۹۰ درصد آرای روحانی به فعالیت اصلاح‌طلبان مربوط بود. من خودم به‌عنوان یک اصلاح‌طلب قدیمی بیش از ۲۰ شهرستان برای تبلیغ روحانی سفر کردم.

حجت‌الاسلام هادی غفاری عضو مجمع نیروهای خط امام(ره) درباره اظهارات اخیر محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهوری که گفته بود «با اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۶ ائتلاف نداشتیم»، اظهار داشت: ما منتی بر کسی نمی‌گذاریم اما ۹۰ درصد آرای روحانی به فعالیت اصلاح‌طلبان مربوط بود. من خودم به‌عنوان یک اصلاح‌طلب قدیمی بیش از ۲۰ شهرستان برای تبلیغ روحانی سفر کردم.


وی با بیان اینکه موج انتخابات به نفع روحانی نبود، گفت: اصلاح‌طلبان این موج را به نفع وی تغییر دادند، بخصوص در شمال کشور و خوزستان و سیستان و بلوچستان، مردم را متقاعد کردیم که به حسن روحانی رای دهند و این ناشی از تلاش اصلاح‌طلبان بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی