امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷

نماینده مخالف برکناری بشار اسد نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می شود

خرداد: شبکه سی ان ان آمریکا شب گذشته گزارش داد: خانم «تولسی گابارد» نماینده دموکرات آمریکایی برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور که قرار است سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار شود، کاندیدا خواهد شد.

به گزارش شفقنا به نقل از روسیا الیوم، گابارد که در جنگ عراق مشارکت داشته، در مصاحبه با شبکه خبری CNN که امروز(شنبه) پخش می شود، گفت: تصمیم گرفته ام کاندیدار انتخابات ریاست جمهوری شوم. هفته آینده بیانیه ای رسمی در این خصوص صادر خواهم کرد.پیش از این رسانه های آمریکایی از احتمال پیوستن این نماینده دموکرات آمریکا به تیم دولتی دونالد ترامپ خبر داده بودند.

گابارد به واسطه مخالفت با کنار رفتن بشار اسد از ریاست جمهوری سوریه شناخته می شود او بارها نسبت به خطر تکرار سناریوی عراق و یا لیبی در سوریه در صورت سقوط بشار اسد هشدار داده بود.

وی در این باره گفته بود که چنین تحولی باعث تقویت پایگاههای گروه تروریستی داعش و اشغال سرزمین های سوریه توسط این گروه تروریستی خواهد شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی