امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵

ظریف وارد سلیمانیه شد

خرداد: محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان بعد از پایان دیدارهای خود در اربیل وارد سلیمانیه شد و از سوی 'قباد طالبانی' معاون نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق مورد استقبال قرارگرفت.به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، وزیر امورخارجه قرار است پس از ادای احترام بر مزار جلال طالبانی رئیس جمهوری فقید عراق در همایش مشترک فعالان اقتصادی ایران و اقلیم کردستان عراق حضور یابد. 
براساس این گزارش وی بعد از این همایش مجموعه ای از دیدارهای سیاسی در استان سلیمانیه خواهد داشت.
بر اساس اعلام اتاق بازرگانی سلیمانیه، در همایش، ایجاد شهرکهای صنعتی و تاسیس کارخانجات ایرانی در اقلیم کردستان عراق از مهمترین محورهای گفتگو میان دو طرف خواهد بود.
ظریف بعدازظهر یکشنبه وارد بغداد شد و طی دو روز اقامت در این شهر با مقامات ارشد و نیز شخصیت های سیاسی از طیف های مختلف این کشور دیدار و گفتگو کرد. 
وی همچنین در همایش بزرگ اقتصادی ایران و عراق با حضور صدها مدیران صدها شرکت و فعالان اقتصادی دو کشور در بغداد، سخنرانی کرد. 
وزیر امور خارجه، چهارشنبه به کربلا می رود و در همایش بزرگ فعالان اقتصادی دو کشور در این شهر حضور می یابد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی