امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۴۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶

موج جدید باران و برف در راه است

خرداد: بارشی جدیدی از سمت مرزهای غربی وارد می‌شود که در نتیجه شاهد موج جدید بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود.

به گزارش خرداد از تارنمای اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، سامانه بارشی بعدازظهر یکشنبه از سمت مرزهای غربی وارد کشور می شود و استان‌های شمال غرب، غرب، جنوب غرب و بتدریج استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و زاگرس مرکزی را تحت تاثیر قرار داده و سبب بارش باران و وزش باد شدید شده و در مناطق کوهستانی و سردسیر نیز بارش برف خواهد شد.
روز شنبه فعالیت این سامانه در مناطق یادشده تشدید شده و سواحل غربی و مرکزی خزر و بخش‌هایی از جنوب کشور و با شدت کمتر استان‌های دامنه‌های البرز شرقی را دربر می گیرد.
این سامانه روز سه‌شنبه نهم بهمن ماه بیشتر مناطق کشور را تحت تاثیر قرار داده و از بعدازظهر سه شنبه به تدریج از میزان فعالیت آن در نیمه غربی کاسته می‌شود؛ این سامانه روز چهارشنبه در استان‌های نوار شرقی فعال بوده و سپس از کشور خارج می‌شود.
بارش ها روز دوشنبه هشتم بهمن نیز در برخی استان های غربی و جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود و در مناطق مستعد احتمال وقوع تگرگ نیز وجود دارد.
سازمان هواشناسی برای روز یکشنبه آینده در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بارش باران گاهی وزش باد شدید، در برخی نقاط رعد و برق و در نقاط کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش‌بینی کرد.
به گزارش این سازمان، شدت بارش ها مربوط به غرب کردستان، جنوب آذربایجان غربی، شمال شرق خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط کرمانشاه، لرستان و ایلام خواهد بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی