امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۴۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
سیاسی کاری در فوتبال آسیا

محدودیت عجیب برای داوران ایرانی در امارات

خرداد: علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران می‌گوید در جام ملتهای آسیای امسال قضاوت بازی‌ تیم‌های عربستان، امارات و بحرین را به تیم ایران ندادند.

به گزارش خرداد ، خبرآنلاین نوشت: علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران که دیدار رده بندی جام جهانی را قضاوت کرده است در جام ملت‌ها تنها دو بازی را قضاوت کرد و با توجه به حضور ایران در نیمه نهایی دیگر نمی‌تواند این بازی‌ها را قضاوت کند و باید به همراه تیم داوری به کشورمان برگردد. فغانی گفت: «ما سه بازی تیم ملی را تماشا کردیم و از عملکرد ملی‌پوشان لذت بردیم. در بین داوران هم از تیم ما به نیکی یاد شد و معتقد بودند ایران شانس اصلی قهرمانی است و این برای ما خوشایند بود.»

فغانی درباره قضاوت کم در جام ملت‌ها گفت: «اینجا یکی از جام‌هایی بود که سیاسی کاری در آن دیده شد. مثلاً تیم داوری ما و قطر برای تیم‌های عربستان، امارات و بحرین نمی‌توانستند قضاوت کنند و بلعکس. به‌هرحال عملکرد داوران ما قابل قبول بود.»
برچسب ها: آسیا ، فوتبال ، سیاست
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی