امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۴۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳

سیدحسن خمینی: هیچ‌کس نباید دولت را در این برهه زمانی تنها بگذارد

خرداد: سیدحسن خمینی، تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) در مراسم تجدید میثاق رییس‌جمهوری و اعضای هیات‌دولت با آرمان‌های امام راحل بر ضرورت حمایت از دولت تاکید کرد و گفت: باید از شماتت و عقده‌گشایی پرهیز کرد.

سیدحسن خمینی، تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) در آیین تجدیدمیثاق رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمان های امام خمینی(ره) بیان کرد: انقلاب اسلامی یک اتفاق بسیار بزرگ در تاریخ ملت های جهان بود.


وی تصریح کرد: امروز باید رنگ و بوی سخن امام و شهیدان را در عمل داشته باشیم و در زندگی خود به کار ببریم.


یادگار امام(ره) اضافه کرد: همه باید به آرمان اعتلای نام اسلام و کشور عزیزمان توجه کنیم و برای عبور از این سد بزرگ نیازمند وحدت هستیم.


سید حسن خمینی عنوان کرد: هیچ کس نباید دوستان دولت را در این برهه زمانی تنها گذارد و در این راه شماتت و عقده گشایی نکنند.


رییس جمهوری و اعضای هیأت دولت صبح چهارشنبه در آستانه دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

 

منبع: ایرنا

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی