امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱

حرکت عجیب شفر باعث تعجب بازیکنان استقلال

ذوق زدگی هواداران از حرکت سرمربی استقلال
خرداد: شفر این روزها به طور خیلی جدی بر تمرینات تیمش نظارت می‌کند، آنقدر که باعث تعجب بازیکنان هم شده است.

وینفرد شفر این روزها به طور خیلی جدی بر تمرینات و عملکرد تیمش نظارت می‌کند، آنقدر که باعث تعجب بازیکنان هم شده است. سرمربی آلمانی استقلال در دیدار تدارکاتی برابر نساجی مازندران، وقتی متوجه خشونت بازیکنان حریف شد، با عصبانیت درخواست لغو بازی را داد تا نشان دهد چقدر سلامتی بازیکنان برای بازی‌های لیگ برتر و آسیا اهمیت دارد.

از طرفی، شفر در برنامه‌های تلویزیونی حرف‌های کارشناسانه حساب شده در مورد تیم ملی فوتبال کی‌روش بر زبان آورده است، صحبت‌هایی که نشان دهنده تجربه بالای او است. صحبت‌های حرفه‌ای ‌شفر باعث رضایت هواداران استقلال در صفحات مجازی نیز شده و آنها ضمن حمایت از سرمربی خود اعلام کرده‌اند که خوشحال هستند چنین مربی بالای سر تیم‌شان هست.

البته حضور فرهاد مجیدی باعث شده که نیمکت استقلال وزن بالایی بگیرد و به طور حتم شفر می‌تواند مانند فصل گذشته استقلال خوبی با حضور بازیکنان جوان بسازد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی