امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱

کی‌روش و دستیارانش این هفته در کلمبیا

خرداد: سرمربی پرتغالی با دستیارانی که در تیم ملی فوتبال ایران حضور داشتند در تیم ملی کلمبیا مربیگری خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش پس از حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت‌های آسیا صبح پنج‌شنبه ایران را ترک کرد. بر اساس ادعای رسانه‌های کلمبیایی، سرمربی پرتغالی هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرد قرارداد کی‌روش به‌زودی امضا خواهد شد. سرمربی پرتغالی این هفته به کلمبیا سفر می‌کند.

در چنین شرایطی سایت آنتنا ۲ نوشت که سرمربی پرتغالی کادر فنی‌اش در تیم ملی ایران را با خود به کلمبیا خواهد برد. بر اساس ادعای کارلوس آنتونیو ولس (روزنامه نگار کلمبیایی) در برنامه "پلنتا فوتبال"، کی‌روش با چهار نفر از چهار ملیت مختلف در تیم ملی کلمبیا حضور خواهد داشت.

در صدر این فهرست اوسیانو کروز به عنوان دستیار قرار دارد. میک مک درموت، بدنساز و دیگو ائوخنیو خیاچینو فیزوتراپ نیز سرمربی پرتغالی را همراهی خواهند کرد. نام فرد چهارم هنوز اعلام نشده است.

علاوه بر کادر کی‌روش، فدراسیون فوتبال کلمبیا دیگر اعضا را مشخص خواهد کرد. آرتورو ریس، سرمربی زیر ۲۰ سال دستیار سرمربی پرتغالی خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی