امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

افشاگری کی‌روش درباره کمک‌های فدراسیون فوتبال قطر به تیم ملی ایران

خرداد: کی‌روش در اظهاراتی شوکه کننده از کمک‌های فدراسیون فوتبال قطر به تیم ملی ایران پرده برداشته است.

کارلوس کی‌روش مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که در پی شکست تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از این سمت کنار گذاشته شد در اظهاراتی جنجالی به تامین مالی تیم ملی ایران توسط فدراسیون فوتبال قطر اشاره کرده است.

کی‌روش در مصاحبه‌ای که همزمان با حضور او در تیم ملی در امارات متحده عربی گرفته شده ادعا کرده:من شخصا تلاش‌های زیادی کردم و جنگیدم تا راهی پیدا کنم تا رسانه‌های ایرانی را اینجا (امارات متحده عربی) بیاورم.

او گفته رییس فدراسیون به من میگفت دولت حتی یک پنی هم برای فوتبال هزینه نمیکند. اینکه این حقیقت دارد یا نه را از رییس فدراسیون بپرسید. هربار چیزی خواستیم رییس فدراسیون گفت: وزیر ورزش فوتبال دوست ندارد و نمیخواهد کیروش اینجا باشد.

کی‌روش از قول مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال گفته: با من میجنگند، چون قرارداد با تو (کیروش) را تمدید کردم و من پول نمیدهند، چون با تو قرارداد امضا کردم.

او گفته: این چیزی بود که رییس هر روز به من میگفت. من نمیتوانستم در اتاق وزیر را بزنم و از او بپرسم این چیز‌ها حقیقت دارد یا نه. صادقانه بگویم در حال حاضر فشار زیادی روی کادر من است. فشار زیادی روی بازیکن‌های من است. چون آن‌ها به بازیکن‌ها دروغ گفتند. به کادر دروغ گفتند.

کی‌روش مدعی شده: به آن‌ها گفتن معوقه هایشان را پرداخت میکنند، ولی این پول ناپدید شده به همین دلیل همه دیوانه شده اند چرا که فدراسیون از این پول‌ها استفاده کرده ست. از پولی که برای بازیکن‌ها و کادر بوده برای تیم المپیک خرج، برای آژانس مسافرتی، برای غذای فدراسیون.. حالا کسانی که دارند کار میکنند پولی ندارند.

او در بخشی از مصاحبه افشا کرده که اگر فدراسیون فوتبال قطر نبود ما هیچ چیزی نداشتیم. حتی این کمپ‌ها را هم نداشتیم. آماده سازی تیم ممکن نبود. نمیتوانستیم با ونزوئلا بازی دوستانه داشته باشیم. آن‌ها همه هزینه‌های بازی قبلی ما را پرداخت کردند. آن‌ها همه هزینه‌های استادیوم، سفر، هتل و همه هزینه‌ها را پرداخت کردند. همه هزینه‌ها را پرداخت کردند، چون فدراسیون ایران هیچ پولی نداشت. هیچی.
 
این اظهارات مورد توجه برخی رسانه‌های غربی از جمله فاکس نیوز که رسانه دست راستی نزدیک به دولت آمریکاست قرار گرفت.

فاکس نیوز ضمن بازنشر این اظهارات نوشت: فقدان کمک‌های مالی دولت به تیم فوتبال ایران سالهاست که به معضلی تبدیل شده، اما این اتفاق با افشا گری کیروش ابعاد جدیدی پیدا کرد.

کی‌روش در اظهاراتی شوکه کننده از کمک‌های فدراسیون فوتبال قطر به تیم ملی ایران پرده برداشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی