امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰

انتقاد بهداد سلیمی و اعتراض هماهنگ برخی بازیکنان تیم ملی + عکس

خرداد: بازیکنان تیم ملی فوتبال در واکنش به اعتراض تند و تیز بهداد سلیمی، پیامی مشترک را منتشر کردند.

 بهداد سلیمی در پیامی در فضای مجازی در اعتراض به پاداش ملی‌پوشان فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا، بازیکنان تیم ملی را فاسد و بنده پول خطاب کرده بود، ملی‌پوشان فوتبال هم نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

چندین بازیکن تیم ملی در پیامی مشترک در شبکه‌های اجتماعی از بهداد سلیمی انتقاد کردند و با بیان این‌که سلیمی حق انتشار چنین پیامی را نداشته از او پرسیدند که چگونه با وجود حذف شدن در المپیک ریودوژانیرو، پاداش ریالی و ارزی را دریافت کرده است؟ از طرفی آیا فراموش کرده که بابت چه چیزی به فدراسیون جهانی وزنه برداری، نامه نوشته است؟

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در پایان هم از بهداد سلیمی خواستند تا احترام خودش را نگه دارد و اگر فکر می‌کند حقی از او ضایع شده، آن را از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه برداری پیگیری کند.

متن منتشر شده از سوی بهداد سلیمی

بهداد سلیمی البته ساعتی پس از انتشار استوری اولیه نسبت به حذف آن اقدام کرد و در پستی جدید ضمن عذرخواهی از مردم اعلام کرد که این اظهارات در شأن مردم و او نبوده است.

متن منتشر شده از سوی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی