امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲

فصل دوم «بانوی عمارت» ساخته می‌شود

خرداد: تهیه‌کننده سریال «بانوی عمارت» که پخش آن به‌تازگی از شبکه سه سیما به پایان رسیده است، گفت: نگارش فصل دوم «بانوی عمارت» با توجه به استقبال مخاطبان از این مجموعه و درخواست مدیران سیما به‌سرعت پیش می‌رود.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مجید مولایی افزود: احسان جوانمرد نویسنده فصل یک «بانوی عمارت» مشغول نگارش فصل دوم «بانوی عمارت» است اما به دلیل سرعت در کار نگارش شاید لازم باشد تعدادی نویسنده دیگر نیز در زمینه نگارش این فصل کمک کنند تا متن زودتر آماده شود. 
وی تاکید کرد: نگارش فصل اول این مجموعه تلویزیونی یک سال و نیم طول کشید و اکنون با استقبال مخاطبان از پخش فصل اول این سریال و خواست مدیران سیما جهت زودتر ساخته‌شدن فصل دوم این مجموعه، باید بخش دوم را با سرعتی بیشتر آماده کنیم و ممکن است ناگزیر باشیم از یک تیم نویسنده استفاده کنیم. 
مولایی با توضیح اینکه داستان فصل دوم «بانوی عمارت» در ادامه قصه فصل اول است، افزود: از ابتدا قرار بود این مجموعه در دو فصل ساخته شود، اما ساخت فصل دوم را موکول به پخش فصل نخست کردیم و تاکنون یک قسمت از فیلم‌نامه فصل دوم «بانوی عمارت» نگارش شده و به‌محض اینکه خط کلی داستان مشخص شود، تصویربرداری کار را شروع می‌کنیم. 
وی زمان شروع پیش‌تولید فصل دوم «بانوی عمارت» را در سال 98 اعلام کرد و گفت: کیفیت در مرحله نگارش برای ما دارای اهمیت است و باید در فصل دوم نیز متن به‌خوبی پیش رود تا کار را شروع کنیم. 
این تهیه‌کننده تصریح کرد: ساخت فصل دوم یک مجموعه از آنجا که مخاطب با شخصیت‌ها و اثر ارتباط برقرار کرده، خوب است اما ازاین‌جهت که مخاطب نمونه‌ای برای مقایسه دارد کار را سخت و پیچیده‌تر می‌‌کند. 
فصل دوم مجموعه «بانوی عمارت» در 35 تا 40 قسمت به سفارش مرکز سیما فیلم نوشته و ساخته می‌شود. 
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی