امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۴۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲

گزارش سایت آفریقایی درباره رقم قرارداد پاتوسی با استقلال

خرداد: سایت ساکر لادوما به انتقال پاتوسی ۲۶ ساله به استقلال با رقمی کلان اشاره کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از soccerladuma، آیاندا پاتوسی بعد از انتقالی که از نظر مالی چشمگیر بود، می‌تواند از این هفته برای تیمش به میدان برود.

این بازیکن ۲۶ ساله، به مدت یک سال و نیم برای تیم کیپ تاون سیتی به میدان رفت و توانست ۱۰ گل برای این تیم به ثمر برساند و بنی مک کارتی تلاش زیادی کرد تا او درخشش دوران بلژیک را داشته باشد.

این عملکرد خوب پاتوسی باعث شد تا استقلال تیم بزرگ ایران متوجه او شود و پیشنهاد خود را مطرح کند. این بازیکن در صورت درخشش در استقلال می‌تواند در مجموع تا ۱۰ میلیون راند (راند واحد پول آفریقای جنوبی است و هر راند برابر است با حدود ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان) به دست بیاورد.

این بازیکن قرار است با قرارداد قرضی تا پایان فصل برای استقلال بازی کند و البته بندی در قرارداد او هست که استقلال می‌توانند این بازیکن را در ادامه خریداری کنند.

پاتوسی می‌تواند در بازی این هفته استقلال برابر پیکان در لیگ برتر به میدان برود تا به تیمش کمک کند جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی