امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
برانکو:

پرسپولیس محترمانه و صادقانه فوتبال بازی می کند

برای کسانی که بدون دلیل علیه تیم ما صحبت می کنند، متاسفم
خرداد: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای کسانی که بدون دلیل علیه تیم ما صحبت می کنند، متاسفم و آنها باید بدانند پرسپولیس همیشه محترمانه، جوانمردانه و صادقانه فوتبال بازی می کند.

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار پرسپولیس و پدیده که با برتری 2 بر صفر سرخپوشان تهرانی و صدرنشینی آنها در لیگ برتر همراه بود، با بیان این مطلب افزود: از این برد بسیار خوشحال و راضی هستم و از تمام بازیکنانم به خاطر جنگندگی که دارند تشکر می کنم. همچنین از هوادارانی که در این هوای سرد ما را تنها نگذاشتند.،سپاسگذارم.
وی ادامه داد: انتظار این بازی سخت و محکم را داشتم و این یک بازی بسیار بزرگ در شروع نیم فصل دوم بود. هر دو تیم در صدر جدول حضور دارند و خوشحالم ما در آغاز نیم فصل برنده این مسابقه بودیم. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بسیار خوشحالم که با لیاقت این مسابقه را بردیم و مطمئن باشید از بازی های بعد روز به روز بهتر خواهیم شد. 
وی در خصوص موقعیت های از دست رفته این تیم تصریح کرد: خوشحال می شدیم اگر این موقعیت ها گل می شد اما فراموش نکنید یحیی گل محمدی یک تیم مدرن و بسیار پر قدرت بسته است. صدرنشینی آنها اتفاقی نبوده اما ما می توانستیم به گل سوم هم برسیم. 
برانکو در خصوص بازی سازی علیرضا بیرانوند در این مسابقه اظهار داشت: تاکید همیشگی من روی مالکیت توپ است و همیشه سعی کردیم بی دلیل زیر توپ نزنیم. با این حال اهداف زیادی داریم و همان طور که مشاهده کردید گل دوم ما هم روی پاسکاری ها زیاد و تعویض زیبای بازی وارد دروازه حریف شد. 
وی در خصوص اظهارات محمد تقوی سرمربی سابق تراکتورسازی علیه پرسپولیس گفت: می دانیم همیشه این گونه صحبت ها وجود دارد و ما ثابت کردیم همیشه به دنبال فوتبال زیبا و شادی هواداران هستیم. محترمانه، صادقانه و جوانمردانه فوتبال بازی می کنیم و اگر کسی فکر می کند ما سفارش شده هستیم، بهتر است مدارک خود را آشکار کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی