امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹

سخنگوی قوه قضاییه: جنگ اقتصادی مردم را از پای نمی اندازد

خرداد: سخنگوی قوه قضاییه با تأکید بر اینکه مردم40 سال است پای این انقلاب اسلامی و نظام ایستاده اند، گفت: جنگ نظامی که هیچ؛ جنگ اقتصادی هم نمی تواند مردم را از پای بیاندازد.حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم در طول 40 سال با انواع توطئه های دشمنان سر و کار داشتند که این توطئه ها و جنگ ها را یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر گذاشتند. 
وی اظهار داشت: درخت تنومند انقلاب اسلامی اکنون 40 ساله شده و در حالی که دشمن در تلاش است با جنگ اقتصادی به مردم آسیب برساند مردم با حضور پرشکوه و دیدنی به دشمنان ثابت کردند که جنگ اقتصادی هم آنها را نمی هراساند. 
سخنگوی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: مردم همواره در تمامی صحنه های حساس پشت نظام و انقلاب ایستاده اند و مسئولان باید با کار و تلاش بیشتر به مردم مومن و ولایتمدار خدمت رسانی کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی