امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

بازتاب راهپیمایی 22 بهمن در رسانه های عربی

خرداد: رسانه های عربی از جمله شبکه خبری 'المیادین' با پوشش گسترده راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گزارش دادند: مردم ایران در تهران و سایر شهرها و روستاهای مختلف این کشور با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بار دیگر پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند.

خبرنگار المیادین افزود: مردم ایران از صبح امروز (دوشنبه) راهپیمایی گسترده ای را برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خود آغاز کردند. 'مرگ بر آمریکا' و 'مرگ بر اسراییل' اصلی ترین شعارهای تظاهرکنندگان در این راهپیمایی است.
به گزارش المیادین، همزمان با تهران، در بیش از هزار شهر و دهها هزار روستای راهپیمایی 22 بهمن آغاز شده است.
المیادین گزارش داد که قرار است مهمانانی نیز از دهها کشور خارجی در این راهپیمایی حضور یابند.
این شبکه خبری افزود: حسن روحانی رئیس جمهوری ایران نیز ساعاتی بعد در مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی سخنرانی می کند.

** المنار
شبکه خبر 'المنار' نیز با بازتاب راهپیمایی گسترده مردم ایران در تهران و سایر استان های کشور در روز 22 بهمن نوشت: مردم ایران یکصدا در راهپیمایی فریاد زدند به دستاوردهایی انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته افتخار می کنیم و به آینده کشور امیدواریم.
المنار افزود: 6 هزار و 500 خبرنگار راهپیمایی های امروز را پوشش می دهد که 300 تن از آنها خارجی هستند.
شماری از شخصیت های علمی، سیاسی و دینی و ورزشی نیز از کشورهای خارجی از جمله آمریکا، فرانسه، انلگیس، ایرلن، فرانسه و ونزوئلا در این مراسم حضور دارند.
پیروان ادیان الهی و توحیدی نیز همراه با برخی رهبران خود در راهپیمایی امسال شرکت دارند.
راهپیمایی مردم ایران امروز از ساعت 9 در مسیرهای 12 گانه منتهی به میدان آزادی درحالی آغاز شد که حضور مردم بویژه در محدوده خیابان آزادی منتهی به میدان آزادی از ساعت ها قبل از زمان شروع راهپیمایی، مشهود بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی