امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۵۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴

تبلیغ رایگان بسکتبال برای شرکت بی تعهد

در حالی که اسپانسر پیراهن های تیم ملی بسکتبال قراردادش با ایران را به صورت یک طرفه فسخ کرده، فدراسیون همچنان از لباس های آن استفاده می کند.
خرداد: در حالی که اسپانسر پیراهن های تیم ملی بسکتبال قراردادش با ایران را به صورت یک طرفه فسخ کرده، فدراسیون همچنان از لباس های آن استفاده می کند.
به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، در حالی که شرکت «پیک» که اسپانسر (حامی مالی) تیم ملی بسکتبال ایران بود قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرد و هیچ جریمه ای هم پرداخت نکرد فدراسیون بسکتبال تصمیم دارد همچنان از لباس های این شرکت برای تیم های ملی استفاده کند. 
از مهر ماه امسال که این قرارداد فسخ شده فدراسیون به دنبال جذب یک اسپانسر جدید برای تیم های ملی بود اما به نظر می رسد که موفق نبوده چرا که قرار است تیم ملی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی نیز با لباس های قدیمی خود به میدان برود. 
البته فدراسیون فراخوان طراحی لباس تیم ملی را نیز برگزار کرد اما در این ماه ها هیچ خروجی نداشت و مشخص شده که قرار است بسکتبال ایران برای شرکتی که به قراردادش متعهد نبوده به صورت رایگان تبلیغات کند. 
در هفته های گذشته مسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال بارها از مذاکره با چند اسپانسر برای عقد قرارداد خبر داده بود اما گویا تاکنون نتیجه ای در این خصوص حاصل نشده است.
شرکت پیک سالانه نزدیک به 200 هزار دلار به ایران پرداختی داشت و تمام پیراهن های ورزشی را نیز به صورت رایگان ارائه می داد اما فدراسیون پس از فسخ این قرارداد نتوانست جایگزینی برای آن پیدا کند. 
مسعود قاسمی مدیر تیم های ملی و سرپرست تیم ملی بسکتبال امروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به این مساله پاسخ داد و گفت: قرار است با همان لباس های قبل بازی کنیم چرا که آرم اسپانسر تیم ملی روی آن لباس ها حک شده است.
او در پاسخ به این سوال که آیا این اتفاق تبلیغ رایگان برای شرکت پیک که نسبت به قراردادش متعهد نبوده، نیست؟ تصریح کرد: ماجرای فسخ قرارداد شرکت پیک به دلیل تحریم ها بوده نه چیز دیگر و شاید در آینده اتفاق های دیگری بیفتد و دوباره همکاری شکل بگیرد.
قاسمی درباره رایزنی های فدراسیون با شرکت های دیگر نیز بیان کرد: رایزنی هایی انجام شده اما قطعا با هر شرکتی که منافع ورزش بسکتبال و موارد مورد نظر ما را تامین کند توافق نهایی انجام خواهد گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی