امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۶۶۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

تاریخ انقضای کشور آل سعود: ۲۰۳۰

خرداد: مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اعلام کرد که تحقیقات اروپایی‌ها نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۳۰ کشور آل سعود در جهان وجود ندارد.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی روز سه شنبه در چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور در اصفهان با اشاره به حمایت سازمان اطلاعاتی پاکستان از تروریست ها گفت: ما با دولت پاکستان همسایه ایم ولی پاکستانی ها بدانند که دولت و حکومت سعودی پایدار نیست.

صفوی گفت: 16 سازمان تحقیقاتی اروپا در سندی به نام 'جهان در سال2030' اعلام کرده اند که تا سال2030 کشور آل سعود در جهان وجود ندارد و ایران قدرتمندترین کشور منطقه خواهد بود.

وی با اشاره به سخنان روز دوشنبه رهبر معظم انقلاب افزود: ایشان در این دیدار از عظمت و حرکت مردم اصفهان در مراسم تشییع بی سابقه شهدای مدافع امنیت تجلیل کردند.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: سازمان ملل نیز بواسطه این عظمت مجبور شد بیانیه ای برای جلوگیری از این اقدامات تروریستی صادر کند.

وی گفت: اگر شهدا نبودند کشور تجزیه شده بود و اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز تکفیری ها در کشور کشتار می کردند.

سردار صفوی گفت: حزب الله لبنان، مقاومت اسلامی در سوریه، یمن و بحرین محصول خون شهداست و مردم مظلوم یمن چهار سال زیر شدیدترین تهاجمات با تاسی به راه شهدای شما، ایستاده و مقاومت می کنند.

وی ادامه داد: هر بمبی که عربستان بر سر مردم یمن می اندازد، پنج میلیون دلار هزینه دارد، ترامپ بیش از500 میلیون دلار از عربستان دریافت کرده است تا از این رژیم حمایت کند.

سردار صفوی گفت: عزت، امنیت و عظمت کشور از برکت خون شهداست و امروز مکتب دفاعی کشور ما به جهان اسلام صادر شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خون پاک شهیدان شما، راه عزت و افتخار و پیشرفت کشور را فراهم کرده و شعله های ظلم ستیزی در جهان اسلام و حتی کشورهای آزادی طلبی مانند ونزوئلا را برافروخته و این راه را به مردم آموخته است و البته این مقاومت هزینه هائی هم دارد.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در امور نظامی افزود: خون شهدای کشور مانند شهدای تکواندو، قدرت ایستادگی در برابر تحریم های اقتصادی را آموخته و عزم ما را برای ایستادگی در برابر دشمن جزم کرده است. 

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز به مسائل داخلی برمی گردد، افزود: امیدواریم مسوولان کشور با خواندن پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت گام دوم انقلاب، منشور رهبری را بفهمند ولی برخی نمی فهمند، برخی خود را به نفهمی زده اند و برخی هم ممکن است نفوذی دشمن باشند.

 

پاکستان  حادثه تروریستی زاهدان  سردار صفوی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی