امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۷۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵

بولتون: اگر کره‌شمالی سلاح اتمی خود را نابود نکند منتظر تحریم‌های بیشتر باشد

خرداد:  مشاور رییس جمهور آمریکا باز هم کره شمالی را تهدید کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از رویترز، درحالیکه منابع خبری از آغاز ساخت مجدد یک سایت موشکی در خاک کره شمالی خبر می‌دهند، جان بولتون مشاور امنیت ملی رییس جمهور آمریکا این کشور را تهدید به اعمال تحریم‌های بیشتر کرد. این درحالی است که مذاکرات دوم کیم جونگ اون و ترامپ در ویتنام شکست خورده است.

حالا جان بولتون که از طیف تندرو در دولت آمریکا است کره شمالی را تهدید کرده اگر دست به نابودی کامل زرادخانه اتمی و موشکی خود نزند، باید منتظر تحریم‌های بزرگتر و بیشتر باشد. او گفته: من فکر می کنم رییس جمهور ترامپ بسیار بسیار جدی است؛ اگر آنها به دنبال ادامه برنامه اتمی خود باشند باید منتظر تحریم‌ها ما هم باشند.

این تهدید جان بولتون درحالی بیان می‌شود که سازمان غذای ملل متحد فائو در گزارشی هشدار داد میزان برداشت محصول در کره شمالی به بدترین میزان در ۱۰ سال گذشته رسیده است و این موضوع می‌تواند به قحطی و مرگ بیشتر افراد در این کشور بینجامد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی