امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹

نماینده حضرت آیت الله سیستانی: سیاست مداران از خواب غفلت بیدار شوند

خرداد: نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا گفت: وقت آن رسیده است که سیاست مداران از خواب غفلت بیدار شوند.

به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالمهدی کربلایی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام حسین(ع) ایرادمی کرد، خطاب به احزاب سیاسی گفت: درگیری نتیجه ای جز ناکامی برای همه در پی ندارد.

وی از احزاب سیاسی خواست برای حل اختلافات و تنش های میان خود فداکاری کنند و یادآور شد:وقت آن رسیده است که طبقه سیاسی از خواب غفلت بیدار شود و طمع ورزی ها را کنار بگذارند.

حجت الاسلام و المسلمین کربلایی با بیان اینکه سرگرم شدن طبقه سیاسی به منصب ها باعث هرج و مرج و از دست رفتن فرصت ها شده است، از سیاست مداران خواست از گذشته عبرت بگیرند و وظایف خود را به درستی انجام دهند.

خطیب جمعه کربلا در گوشه دیگری از سخنانش خطاب به عشایر و شهروندان عراقی از آنها خواست به قضاوت صحیح متوسل شوند و از درگیری های مسلحانه پرهیز کنند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه