امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳

دیدار مشاور دولت عربستان با رئیس نیروهای بسیج مردمی عراق

خرداد: «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشد شعبی (نیروهای بسیج مردمی عراق) روز گذشته(پنج شنبه) میزبان یک وزیر سعودی بود و با وی درباره مبارزه با تروریسم گفتگو کرد.

به گزارش اسپوتنیک ، دفتر الفیاض در بیانیه ای با اعلام این خبر عنوان کرد: فالح الفیاض روز گذشته با «ثامر السبهان» وزیر مشاور پادشاه عربستان در امور خلیج (فارس) و سفیر سابق این کشور در عراق دیدار کرد.

براساس این بیانیه، دو طرف در این دیدار درباره تقویت روابط عربستان و عراق در تمامی زمینه ها و تلاش های بین المللی در زمینه مبارزه با تروریسم گفتگو کردند.

السبهان حدود دو سال پیش سفیر عربستان در بغداد بوده است اما در اکتبر ۲۰۱۶ پادشاه عربستان وی را مشاور خود در امور خلیج فارس منصوب کرد.

سبهان زمانی که سفیر عربستان در بغداد بود، علیه حشد شعبی سخنانی به زبان آورده بود اما اظهاراتش با واکنش تند محافل عراق از جمله دفتر وزارت امور خارجه این کشور همراه شد.

این وزیر سعودی آن زمان در گفتگو با پایگاه خبری سومریه نیوز گفته بود که مشارکت نیروهای حامی ایران در نبرد ضد داعش بر تنش های فرقه ای در عراق دامن می زند که منظور وی از آن نیروها، حشد شعبی بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه