امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲

حمایت عامل حمله تروریستی نیوزلند از دونالد ترامپ/ پیام سفاک مساجد به دولت عثمانی!

خرداد: عامل تیراندازی در مسجد النور شهر کرایست چرچ نیوزلند در پیامی که در فضای مجازی منتشر کرده، از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به عنوان نماد هویت سفیدپوستان مدرن حمایت کرده است.

به گزارش شفقنا به نقل از روسیا الیوم، خونریز مسجد النور نیوزلند که فردی به نام «برینتون تارانت»است، در بیانیه ای که در اینترنت منتشر کرده، در آن انگیزه های این جنایت را شرح داده و اقرار کرده است که به انگیزه های تروریسم این جنایت را مرتکب شده است.

در بیانیه مجرم آمده است: هجوم مهاجران به کشورهای غربی، خطرناکترین تهدید برای جوامع آنهاست.

وی در این بیانیه سرازیر شدن سیل مهاجران به کشورهای غربی را «نسل کشی سفیدپوستان» خوانده و آورده است: توقف مهاجرت و اخراج مهاجران در قلمرو آنها یک موضوع رفاهی برای ملت های این کشورها و حتی قضیه ای سرنوشت سازبرای آنها محسوب می شود.

این فرد تروریست درمورد اهداف این حمله نیز آورده است: یک از اهداف از این حمله متقاعد کردن مهاجران است که سرزمین های ما هرگز به آنها تعلق نخواهد گرفت.

به گفته این تروریست، انتقام از میلیون ها اروپایی که توسط مهاجمان خارجی در طول تاریخ کشته شدند و همچنین هزاران اروپایی که براثر حملات تروریستی در اروپا کشته شدند، از انگیزه های جنایت وی بوده است.

وی درباره انگیزه های عملی جنایت خود نیز آورده است: هدف از آن کاهش روند مهاجرت از طریق ارعاب مهاجران و اخراج آنها بوده است.

تارنت همچنین آورده است که برای برای ایجاد تفرقه بین اعضای اروپایی ناتو و ترکیه به هدف بازگرداندن ترکیه به جایگاه طبیعی آن به عنوان یک نیروی غریب و ضد اروپایی تلاش می کرده است.

تارانت درباره انتخاب نیوزلند به عنوان محل اجرای حمله تروریستی خود نیز چنین نوشته است که هدف از آن جلب توجه افکار عمومی به واقعیت تجاوز به تمدن ما بوده است که از خطر مهاجران حتی در دورترین نقطه آن در امان نیستند.

فرد تروریست در بیانیه خود تاکید کرده است که از کرده خود پشیمان نیست و تنها آروز می کند که بتواند عده بیشتری از مهاجران و آنچه خائنان خوانده را بکشد. به گفته وی بین افرادی که کشته شدند هیچ کس بی گناه نبوده زیرا هرکس که به سرزمین دیگران حمله کند، تبعات کرده خود را متحمل خواهد شد.

این فرد راست گرای افراطی استرالیایی اعلام کرده است که از دونالد ترامپ به عنوان نماد هویت سفیدپوستان مدرن حمایت می کند نه به عنوان یک سیاستمدار. به گفته وی هدف او با ترامپ مشترک است.

هنوز مشخص نشده است که آیا تارانت تنها عامل حملات روز جمعه بوده است یا خیر با این حال پلیس اعلام کرده است که چهار نفر را در ارتباط با این حمله دستگیر کرده است.

پیام فرد سفاک به ترکیه

عامل حمله تروریستی به مساجد شهر کرایست چرچ نیوزلند در عباراتی که روی سلاح خود نوشته، به دولت عثمانی حمله ور شده است.

خبرالدین الجابری روزنامه نگار عرب در صفحه توییتر خود تصویری از سلاح تارنت را که در حمله به مساجد از آن استفاده کرده، منتشر کرده است.

به گفته الجابری، عبارت های زیر روی سلاح فرد متجاوز نوشته شده است:

۱۹۸۳ وین: محل وقوع نبرد وین که در آن دولت عثمانی شکست خورد و جلوی گسترش آن در اروپا گرفته شد.

توقف پیشروی اموی های اندلس در اروپا

پناهجویان، به جهنم خوش آمدید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای
خواندنی