امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱

بهداد سلیمی تست دوپینگ داد

خرداد: بهداد سلیمی دارنده مدال طلای وزنه برداری جهان و المپیک، چند ماه پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی، تست دوپینگ داد.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، ماموران ستاد جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) از هفته گذشته در ایران به سر می برند و حتی از تعدادی از ملی پوشان وزنه برداری جوانان و زنان تست دوپینگ گرفتند.
تیم وزنه برداری جوانان خود را برای حضور در رقابتهای جهانی سال 2019 فیجی و تیم زنان نیز خود را برای پیکارهای قهرمانی آسیا در چین آماده میکنند.
ماموران وادا قرار بود از سلیمی و یک نفر دیگر از ملی پوشان جوانان تست بگیرند که به دلیل مسافرت، این کار به 25 اسفند یعنی امروز موکول شد.
سلیمی بعد از کسب مدال طلای بازیهای آسیایی جاکارتا از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد اما نامه بازنشستگی خود را به فدراسیون ارائه نداده به همین دلیل نام او همچنان در لیست آنتی دوپینگ فدراسیون بین المللی قرار دارد و طبق مقررات در صورت درخواست و یا حضور ماموران وادا باید تست دوپینگ بدهد.
مأموران وادا همچنین از تعدادی از ملی پوشان دوومیدانی نیز تست دوپینگ گرفتند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه