امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸

قرارگاه خاتم الانبیا سپاه: با بهره‌برداری از فازهای جدید در پارس جنوبی، در برداشت گاز این منطقه، از قطر پیشی گرفتیم

خرداد: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به اجرای فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی توسط متخصصان ایرانی گفت: تکمیل پارس جنوبی با توان داخلی شکست مفتضحانه استکبار در تحریم ملت ایران است.

به گزارش تسنیم، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در آیین افتتاح رسمی فازهای 13 و 22، 23 و 24 پارس جنوبی، اظهار داشت: در طلیعه گام دوم انقلاب امروز شاهد افتتاح 4 فاز 13 و 22، 23 و 24 هستیم که به حق می‌توان از آن به عنوان گام عملی در راستای تحقق گام دوم انقلاب نام برد.

وی افزود: در حالی که در اوج تحریم‌های ظالمانه بود‌ ایم تکمیل پارس جنوبی توسط توان متخصصان داخلی شکست مفتضحانه استکبار در تحریم ملت ایران است.

فرمانده با تأکید براینکه امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار دولت و در پیشانی مقابله با تحریم‌ها است گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به عنوان یک پیمانکار عمومی از تمام ظرفیت‌های خود استفاده نموده و امروز توانسته‌ایم در اجرای پروژه‌های پارس جنوبی در طراحی، اجرا و راه اندازی به 100 درصد اتکا به توان داخلی و در تأمین کالا به 70 درصد برسیم و با بهره‌برداری از فازهای جدید در پارس جنوبی به آرزوی دیرینه در پیشی گرفتن از قطر در برداشت گاز از پارس جنوبی رسیده‌ایم.

محمد با بیان اینکه امروز تعامل مجموعه سپاه و مجموعه دولت برای پیشبرد پروژه‌های کشور در راستای اعتلای ایران اسلامی است، گفت: آمادگی داریم و درخواست می‌کنیم که به ما اجازه دهند یک پالایشگاه میعانات گازی جدید در غرب فاز 13 ایجاد کنیم همچنین آمادگی داریم مجتمع تولید پروپیلن و پولی پروپیلن در این منطقه احداث کنیم؛ همچنین قرارگاه با تجربیات گرانقدر خود در اجرای فازهای پارس جنوبی آمادگی دارد که فاز 11 پارس جنوبی را در دست گرفته و این پروژه مهم را اجرا کند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی