امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۲

مرگ مشکوک دختری که درباره مهمانی‌های جنسی برلوسکونی افشاگری کرد

خرداد: یک مدل مراکشی که به صورت منظم در مهمانی‌های جنسی-گروهی سیلویو برلوسکونی شرکت داشته پس از بستری شدن بخاطر درد شکم در بیمارستان میلان ایتالیا درگذشت.

پلیس ایتالیا تصمیم دارد تا مرگ یک مدل مراکشی که به صورت منظم در مهمانی‌های جنسی-گروهی، سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا شرکت داشته را به صورت ویژه و با احتمال صورت گرفتن قتل بررسی کند.

به گزارش فرارو، ایمانه فضیل مدل 33 ساله، یک‌ماه پس از بستری شدن بخاطر درد شکم در بیمارستان میلان ایتالیا در تاریخ 1 مارس فوت کرد.

وی در زمان بستری بودن در بیمارستان به دوستان و وکیلش گفته بود که مسموم شده است.

فضیل در سال ۲۰۱۲ در دادگاه برلوسکونی و در خصوص پرداخت پول در قبال داشتن رابطه جنسی با فاحشه‌های زیر سن قانونی شهادت داده بود. در آن دادگاه برلوسکونی در ابتدا محکوم شد اما پس از فرجام خواهی تبرئه شد. وی سپس برای کلاهبرداری مالیاتی محکوم به انجام خدمات اجتماعی شد.

دادستان شهر میلان به خبرگزاری رویترز گفته که در پرونده پزشکی خانم فضیل چندین مورد غیرمعمول وجود دارد.

دادستان میلان گفته است که پزشکان هیچگونه مورد مشکوکی را در کالبدشکافی خانم فضیل پیدا نکرده‌اند که دلیل مرگ او باشد.

یک روزنامه‌ ایتالیایی نوشته است که خانم فضیل در حال نوشتن یک کتاب در خصوص تجربیاتش بوده و کارآگاهان پلیس یک نسخه اولیه این کتاب را در اختیار دارند.

مهمانی‌های جنسی شبانه برلوسکونی بونگا بونگا نامگذاری شده بود.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)


پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی