امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۸۸۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳

از جاده هراز و چالوس تردد نکنید

خرداد: معاون عملیات پلیس راه کشور ازهموطنان خواست به دلیل بارش باران و ریزش کوه و سیلابی شدن در منطقه البرز و هراز تا دو روز آینده از دو جاده هراز و چالوس تردد نکنند.

سرهنگ حسن خسروجردی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: اکنون محورهای هراز، شاهرود به آزاد شهر به دلیل بارش باران و ریزش کوه و محور کوهرنگ به مسجد سلیمان در چهارمحال و بختیاری به دلیل بارش برف مسدود است.
معاون عملیات پلیس راه ادامه داد: همچنین با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی هموطنان تا اطلاع ثانوی ازسفر به استان های خوزستان، بوشهر، لرستان، شرق کردستان، چهارمحال و بختیاری، فارس، البرز، تهران و جنوب قم به دلیل بروزسیلاب خودداری کنند.
وی همچنین از هموطنان خواست قبل ازسفر از طریق سامانه 141 و راهور 120 در جریان وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند و در حین رانندگی با سرعت مطمئنه بویژه در جاده های لغزنده رانندگی کنند.
خسروجردی نسبت به طغیان رودخانه ها هشدار داد و گفت: هموطنان از اسکان در اطراف رودخانه ها پرهیزکنند و سفرهای خود را با توجه به وضعیت جوی استان ها به تاخیر بیندازند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی