امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
فروش ۵۷ هزار بلیت برای دربی تهران؛

استادیوم آزادی برای دربی پر نخواهد شد

معاون امنیتی و انتظامی استان تهران تاکید کرد که برای دربی پایتخت تنها ۵۷ هزار بلیت به فروش خواهد رفت.
خرداد: روز شنبه دو تیم استقلال و پرسپولیس در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در حالی برگزار می‌شود که بلیت فروشی اینترنتی از صبح امروز آغاز شده و هواداران می‌توانند بلیت تیم های خود را خریداری کنند. بهای بلیت قسمت جایگاه ۲۵، روبروی جایگاه ۲۰ و پشت دروازه و طبقه دوم نیز ۱۵ هزار تومان است.

اما نکته جالب این است که معاون استاندار تهران اعلام کرده که تنها ۵۷ هزار بلیت برای این بازی فروخته خواهد شد. تنها 57 هزار بلیط برای دربی فروخته می‌شود

حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: بر اساس تصمیم کمیسیون ورزشی شورای تامین استان تهران بلیط فروشی برای دیدار پرسپولیس-استقلال تنها برای 57 هزار نفر صورت گرفته و از فوتبال دوستانی که به صورت اینترنتی نتوانند نسبت به تهیه بلیط این دیدار اقدام کنند تقاضا می‌شود که از مراجعه به ورزشگاه آزادی در روز برگزاری این دیدار خودداری کنند.

البته این در حالی است که پیش‌تر هم چنین اطلاعیه ای هایی صادر می‌شد اما تعداد محدودی بلیت در ورزشگاه به فروش می رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی