امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶

فوری ؛ فردوسی پور بالاخره از صدا و سیما رفتنی شد ؟! وزارت ورزش مقصد بعدی عادل + عکس !

خرداد: مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش اخیرا در توئیتر خود مطلبی نوشت و از حضور عادل فردوسی پور در مدیر روابط عمومی وزارت ورزش خبر داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش پست عجیبی در توییترش منتشر کرد.

ناظمی دقایقی پیش در توییترش خبر داد که عادل فردوسی‌پور جایگزین او می‌شود.

وی در توئیترش نوشت:
می‌روم و به جای من #عادل می آید هم بسیار تا بسیار فوتبالی‌تر است و هم با حضورش سرمربی بزرگ‌تری هم برای این فوتبال #طلوع می کند.

پی نوشت : برخی از کاربران فضای مجازی احتمال داده اند که با توجه به اینکه عادل فردوسی پور کارمند استخدام رسمی صداوسیما (شبکه سه) است و حق ترک خدمت در محل اشتغال رسمی خود را بر اساس قوانین استخدامی رسمی کشور ندارد ، این حرکت مازیار ناظمی ” دروغ ۱۳”  است،

اما نکته عجیب این است که بسیاری از خبرگزاری های رسمی مانند ماجرای ” دروغ سیزده ” امضای قرارداد فدراسیون فوتبال با ” آرسن ونگر ” این احتمال ” دروغ سیزده ” بودن را درنظر نگرفته اند !

در هرصورت باید منتظر ماند و دید عاقبت این توئیت ” مازیار ناظمی ” عزیز چه خواهد بود و آیا او تا ساعاتی دیگر اقدام به شفاف سازی در این خصوص خواهد کرد؟!

ماریار ناظمی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه