امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶

تراکتورسازی یک - صنعت نفت صفر

فاصله ۲ امتیازی با پرسپولیس حفظ شد
خرداد: تیم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی در هفته بیست و چهارم لیگ برتر دوباره خود را به فاصله دو امتیازی پرسپولیس صدرنشین رساند.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی دیگر پیگیری شد. در این بازی که از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد، تراکتورسازی این شهر به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر ‏‬به سود تراکتورسازی به پایان رسید تا قرمزهای تبریز با ۴۹ امتیاز در رده دوم جدول و دو امتیازی پرسپولیس باقی بمانند.

تراکتورسازی در نیمه اول با در اختیار گرفتن مالکیت توپ و ایجاد موقعیت‌های زیاد سرانجام توانست دقیقه ۴۲ مسابقه توسط ساسان انصاری به گل برسد تا این نیمه با پیروزی شاگردان لیکنز به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز باز هم فشار تراکتورسازی ادامه پیدا کرد اما در این نیمه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا مسابقه با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی